200 000

Eesti inimest tellivad juba Meedialiidu liikmete digiväljaandeid.

Saa osa usaldusväärsest ajakirjandusest!

vaata digipakette

100 000

Eesti inimest tellivad juba Meedialiidu liikmete digiväljaandeid.

Saa osa usaldusväärsest ajakirjandusest!

vaata digipakette

AAjastul, kus inimesed kapselduvad üha enam ühe vaate kõlakambritesse, aitab kodumaine ajakirjandus mõtestada maailmas ja meie enda riigis toimuvat erinevatest vaatenurkadest. Kõigi nende väljaannete ja vaatenurkadega ei peagi nõustuma, kuid teise poole nägemust on oluline teada, et olla informeeritud ja teha seeläbi ise paremaid otsuseid – nii lihtsalt argielus kui ka valimistel. Argumenteeritud väitlusest ei pea alati sündima üksmeelt, kuid kui osapooled õpivad teineteist austama, aitab see meil ehitada tugevamat riiki.

Toetades Eesti ajakirjandust, on sul võimalus võtta osa debatist, teada, mis toimub meie riigis, mitte jääda kõrvale tähtsatest otsustest, ning kuulda neid, kelle hääl muidu ehk võimukandjateni ei kostuks, olgu selleks poepidaja, kaevur, metsnik või ükskõik kes teine, kellel on sõnum või probleem, mis vajab tähelepanu.

Kvaliteetset sisu ei saa luua tasuta.
Aitäh Sulle, kui toetad seda tellides Eesti ajakirjandust.

Delfi Kogupakett annab ligipääsu kogu Delfi tasulisele sisule. Paketti kuuluvad Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, LP, Maaleht, Kroonika, Anne ja Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Maakodu, Oma Maitse. Lisaks saad lugemisõigust jagada 4 pereliikmega.

Tellima

Postimehe digipakett annab sulle ligipääsu Postimehe ja Elu24 tasulisele sisule. Postimehe digipaketi tellijana saad õiguse lugeda ka Tartu Postimehe, Pärnu Postimehe, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja ka Lõuna-Eesti Postimehe tasulist sisu.

Tellima

Õhtuleht Kirjastuse kogupakett annab sulle ligipääsu kõigile Õhtulehe, Naistelehe, Tiiu, Nipiraamatu, Kodukirja, Toidutare, Eesti ajaloo ja Kalale! Looduses tasulistele artiklitele. Lisaks saad lugemisõigust jagada 4 pereliikmega.
_

Tellima

Äripäeva digitellimus annab ligipääsu kõigile lukus lugudele Äripäeva veebis, Äripäeva koostatud TOPidele ja erilehtedele, Äripäeva raadio veebikeskkonnale ja Infopanga hõbepaketile, mille andmekogust leiab iga Eesti ettevõtte ja otsustaja andmed.

Tellima

Kagu-Eesti ajaleht Võrumaa Teataja ilmub kolm korda nädalas (teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval). Meie digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee. Portaal vorumaateataja.ee annab kõigile Võrumaa Teataja artiklitele piiramatu lugemisõiguse. Portaal digileht.vorumaateataja.ee näeb välja täpselt samasugune, kui on paberleht. See tähendab, et seal on kõik artiklid, kaastundeavaldused, kuulutused ja reklaamid, nii nagu nad on ka paberlehes.

Tellima

Põhjaranniku pakett annab sulle ligipääsu digilehe tasulisele sisule ja sisaldab ka kolm korda nädalas ilmuvat paberlehte.

Tellima