Ajalehejuhtide eurofoorum Prahas

Tallinn, 19. september 2003. Euroopa Ajalehtede Liit ENPA kutsub Eesti ja teiste uute ELi maade ajaleheväljaandjaid 17. oktoobriks Prahasse foorumile “Laienenud Euroopa Liit – mida väljaandjad ja ajalehtede liidud peavad teadma”.

Foorum on mõeldud ELi uute liikmesmaade ajalehejuhtidele ja ajalehtede liitudele. Eesmärk on anda sissejuhatus ELi temaatikasse: kuidas langetatakse otsuseid; kuidas toimub ELis lobitegevus; millist rolli saavad euro-otsuste mõjutamisel mängida ajaleheväljaandjad ning ajalehtede liidud; Austria kogemus: mis muutus ajalehtede ühistegevuses siis, kui Austria EL-i astus.

Foorumist osavõtt on tasuta. Sõidu- ja elamiskulud katavad osavõtjad ise. Foorumil tõlge inglise, vene, prantsuse, saksa ja tšehhi keelde. (NB: Estravelil praegu sooduspakkumine Tšehhi Lennuliinide CSA otselendudele Tallinn-Praha liinil!)

18. oktoobril toimub soovijatele konverentsijärgne ekskursioon Lõuna-Böömimaale (pealinn Ceske Budejovice, Holasovice küla, Hluboka loss). Reisitasu 50 eurot.

Foorumist osavõtuks täita ankeet (EALL saatis kutse ja ankeedid toimetusetesse eelmisel nädalal; kes soovib lisaankeeti, palun andke teada eall@eall.ee).

EALL