Meedialiidu tegevjuhina asub tööle Merle Viirmaa-Treifeldt

Tallinn, 3. märts 2020. Eesti Meediaettevõtete Liidu tegevjuhina asub märtsis tööle Merle Viirmaa-Treifeldt, kes on varem töötanud Õhtulehes, TV3s ja Ajakirjade Kirjastuses.

„Usun, et pikaaegse meediajuhi kogemusega Merle suudab tööstusharu erinevaid osapooli liita, levitada meediaväljaannete sõnumit nii poliitikute ning avalikkuse seas aga ka laiemalt Eesti sõnavabadust kaitsta,“ lausus meedialiidu nõukogu esimees Meelis Mandel.

”Meediavaldkond ja selle areng on mulle südamelähedane. Mul on rõõm asuda meedialiidu etteotsa ajal, mil kogu valdkond on kiires arengus ja uute ärimudelite otsingul. Tahan osaleda Eesti ajakirjanduse tuleviku kindlustamisel,“ sõnas Merle Viirmaa-Treifeldt.

Hetkel töötab Merle Viirmaa-Treifeldt juhtimiscoachina, mida ta jääb edasi tegema ka pärast meedialiitu juhtima hakkamist. Meediaettevõtete Liidu senine tegevjuht Mart Raudsaar asus veebruaris Postimehe peatoimetajaks.

Eesti Meediaettevõtete Liit on meediakanalite ühistes huvides tegutsev organisatsioon, mille liikmeskonda kuuluvad ajalehed, ajakirjad, portaalid, tele- ja raadiokanalid.

Eesti Meediaettevõtete Liit