Meedialiit alustas õppejõudude ja kommunikatsioonitöötajate kriisikoolitusega

Tallinn, 6, aprill 2020. Koostöös Teadusagentuuriga teaduse populariseerimise projekti TeaMe+ raames alustas Eesti Meediaettevõtete Liit tänasest õppejõudude, kommunikatsioonitöötajate ja teadlaste kriisikommunikatsiooni koolitustega.

Täna algas kolmepäevane virtuaalne koolitus Tallinna Ülikooli õppejõududele ja kommunikatsioonispetsialistidele teemal „Kuidas korraldada teadusasutuse kriisikommunikatsiooni?”. Tallinn Ülikooli ajakirjanduse õppekava juht ja Eesti Ekspressi ajanikirjanik Priit Hõbemägi ning koolitaja, brändiarendaja ja sisuturundaja Uku Nurk räägivad koolitusel, kuidas kriisiolukorras viibides kõrgharidust ja ülikooli meedias jätkuvalt populariseerida ning ülikooli tegemistest rääkida ning kuidas luua paeluvat ajakirjanduslikku materjali peavoolumeediasse ja sisuturundusse.

13. aprillil algab Tallinna Ülikooli kommunikatsioonitöötajate ja õppejõudude virtuaalne kolmepäevane koolitus, kus Priit Hõbemägi ja kriisikommunikatsiooni õppejõud Mart Soonik räägivad, kuidas kriisiolukorras viibides kohandada teadusasutuse kommunikatsioonitegevust ja väljastada adekvaatseid sõnumeid ning mida teha, et kõrgharidus ja ülikool ka kriitilisel ajal jätkuvalt meedia ja avalikkuse positiivse tähelepanu all oleks.

Koolitused on tasuta ja need sobivad ka teadusasutuste töötajatele. Huvilistel palume võtta ühendust meedialiit@meedialiit.ee.

Koolitusi rahastatakse teaduse populariseerimise prograamist TeaMe+.

Eesti Meediaettevõtete Liit