Uued postkastid tagavad lehtede ja kirjade kohalejõudmise

Tallinn, 28. august 2001. Kortermajade ja eramute elanikel on postkastikampaania käigus võimalus välja vahetada oma katkised või muidu ebaturvalised postkastid.

Ajalehtede Liidu ja Korteriühistute Liidu kampaania raames saavad elanikud osta soodushinnaga uusi postkaste. Igas uues postkastis on kupong, millega saab tasuta tellida ühe kümnest kampaanias osalevast ajalehest: Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Maaleht, Postimees, SL Õhtuleht, Äripäev, Delovõje Vedomosti, Den za Dnjom, Estonia, Molodjozh Estoni.

Praegustest postkastidest lähevad tihti saadetised kaduma, lehed ei mahu ära. Katkisi kirjakaste on Eesti peale kokku eri andmetel üle 10 000.

Uued kastid on turvalised ning mahutavad ära kõik erineva suurusega väljaanded. Kui elanik on kodust eemal, mahub sinna mitme päeva jagu ajalehti. Ajalehtede Liit loodab, et turvaline postkast toob püsivate lehetellijate hulka tagasi need inimesed, keda nõukogudeaegseid 4-leheküljelisi lehti mahutama mõeldud ebakindlad postkastid on sellest mõnust võõrutanud.

Postkastitootjad Kitman ja ETK Sisustus võimaldavad kampaania raames postkaste soodushinnaga. Lähem info on eilsest ilmuma hakanud ajalehereklaamides ning buklettides, mis saadetakse elamuühistute juhtidele.

“Kas sina oled juba vana postkasti välja vahetanud?” küsib kampaania maskott, endine postiljon Contra.

EALL